פרסום ב-Waze

פרסום ב-Waze

הפרסום בוויז הופך בשנים האחרונות ליותר ויותר שגור בקרב בעלי עסקים קטנים.

החל מעסקים בעלי משלח יד חופשי כמו רואי חשבון או עורכי דין ועד לרשתות הגדולות.

ניתן להתחיל ולהופיע עם בית העסק על המפה בעלות חודשית קבועה ולהנות מפרסום נרחב על כבישי ישראל לצד החברות הגדולות במשק.

אצלינו בטראפיק סטריט מדיה - פרסום שזז איתך. מנגישים לך את הפרסום עם מגוון אפשרויות פרסום ממש כמו אצל "הגדולים".

מה זה אומר?

מאד פשוט.

מוצרי הפרסום של Waze מגוונים, עם זאת ישנם מספר מוצרים שמוצעים אך ורק ללקוחות הפרימיום המשלמים כסך רב על מנת להופיע בלוקיישנים אקסקלוסיבים. אחד הלוקיישנים הללו היא פרסומת הפופאפ (טייקאובר) אשר פועלת בצורה יוצאת דופן ומניעה קונים לבית העסק שלך ומופיעה בעת שהרכב של הלקוח הפוטנציאלי מצוי בעצירה (רמזור או פקק תנועה) ברדיוס בית העסק שלך. סטטיסטיקות מראות כי פרסומת פופאפ עשויה כהלכה מביאה לגידול משמעותי במספר הניווטים לבית עסק ומספר הפעמים בהן לקוח יוסיף את בית העסק למועדפים וישמור אותו לאחר כך, בנוסף מעלה את נכסיות המותג ואת ההכרות עימו. תארו לכם, שיש בסמוך למקום עבודתכם חנות חיות שמעולם לא ראיתם, שבכל פעם שאתם יוצאים מן העבודה אתם רואים פרסומת לחנות החיות הזו, בפעם הבאה שתצטרכו לרכוש משהו לחיית המחמד שלכם או של קרוב משפחה, תחזרו לחנות הזו. וכך גם לגבי מזון; כמות נכבדת מכלל לקוחותינו הם עסקים בתחום המזון וההסעדה, אשר מדווחים כי הם זוכים לביקורים מפתיעים מאנשים שמעולם לא ביקרו במסעדה וראו את הפרסומת על בטן ריקה ברמזור סמוך.

את פרסומת הפופאפ אנו מציעים כיום גם ללקוחות קטנים תחת חבילה כוללת של:

  1. סיכה ממותגת (סיכה עם לוגו בית העסק שלכם על המפה, ממש לצד הגדולים, סופרפארם, תחנות הדלק פז, דלק וכו')
  2. חיפוש ממותג (חיפוש עם לוגו בית העסק כאשר מחפשים בסביבה שלכם למשל "פיצריה" או כל עסק אחר) וגם את האופציה להגיד: "חפש אותנו בוויז" מבלי לציין כתובת מדוייקת. למשל; "חפש: אלברט שטיחים - ונווט אלינו."
  3. גולת הכותרת - הקרם דה-לה קרם: פופאפ / טייקובר - פרסומת אקסלוסיבית המופיעה על כל מסך הטלפון ברמזור או פקק תנועה. כאשר הרכב מצוי בעצירה.

את כל החבילה המושלמת הזו, אנו מציעים, שימו לב היטב, ללא הגבלת חשיפות במחיר של 250 ש"ח לחודש, ללא כל התחייבות.

שאלו עוד את אלופי התנועה שלנו בטראפיק סטריט מדיה.

 

  • פרסום בווייז

פרסום ב-Waze ללא הגבלת חשיפות.